KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12487072
nr 1248 7072
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kossor på äng. Signerad PL -98, ca 15x19 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:41:41
100 kr
250 kr